targi-home-design-krakow-dachy-zielone-1.jpg

Podsumowanie targów branżowych Home Design 2023

Za nami Targi Home Design, które odbyły się w dniach 21-22 października 2023 r. w krakowskiej TAURON Arena.

Impreza przyciągnęła wiele firm z południowej Polski, działających w branży budowlanej, nieruchomości ale także szeroko rozumianego designu wnętrz. Targi Home Design to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii, wymiany wiedzy i doświadczeń.

Za nami targi Home Design, które odbyły się w Krakowie w dniach 21-22 października 2023 r. Impreza, która umiejscowiona była w tak prestiżowym miejscu na mapie Krakowa jak TAURON Arena, przyciągnęła wiele firm z południowej Polski, działających w branży budowlanej, nieruchomości ale także szeroko rozumianego designu wnętrz.

Targi Home Design to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii, wymiany wiedzy i doświadczeń. Na targach można było zapoznać się z najnowszymi trendami w architekturze wnętrz ale także zobaczyć rozwiązania stosowane obecnie w budownictwie mieszkaniowym.

Wśród wielu renomowanych wystawców zaprezentowała się także firma Marabut, która przedstawiła odwiedzającym targi możliwości systemów Proeko dedykowanymi na dachy zielone. Odbyliśmy dziesiątki rozmów, spotkaliśmy się z klientami zarówno indywidulanymi jak i też z wykonawcami i architektami. Szczególnie cieszyło nas zainteresowanie tej ostatniej grupy odbiorców, która bardzo chętnie zadawała pytania odnośnie systemów na dachy zielone oraz naszego produktu - mat drenażowych na dachy zielone HYDROTEC

Bardzo gorąco dziękujemy za spotkania i zapraszamy do odwiedzin na kolejnych targach.

 

 

Podobał sie artykuł - podziel się Share on Facebook Share via Email
Administratorem Państwa danych osobowych jest Marabut sp. z o. o.