liczba produktów: 0
wartość zakupów: 0
 
1
2
3
 
O firmie


Firma Marabut powstała w 1989 roku. Na rynku materiałów budowlanych z powodzeniem działamy od 1994 roku, oferując swoim klientom szeroki asortyment materiałów stosowanych w budownictwie miedzy innymi
folie do budownictwa, folie fundamentowe, maty drenażowe na dachy zielone, geowłókniny, kratki parkingowe, membrany dachowe, folie PVC, folie ochronne, plandeki, plandeki na rusztowania, tkaniny techniczne, folia czarna, listwy elewacyjne, folie ogrodnicze.


Zaopatrujemy hurtownie i składy budowlane oraz producentów pokryć dachowych. Dystrybucyjny charakter działalności, pozwala nam swobodnie oferować dany produkt wytwarzany przez kliku producentów. Dysponujemy własnymi środkami transportu, korzystając jednocześnie z usług wyspecjalizowanych firm kurierskich i spedycyjnych.

Gwarantujemy sprawną obsługę, pomoc techniczną, terminowe dostawy oraz stabilne i czytelne zasady współpracy. Dowodem tego, jest zaufanie jakim obdarzają nas klienci.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi handlowcy chętnie odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu telefon:
+48 12 270 24 24Marabut folie budowlane

 

 

 

 BEZPIECZNE ZAKUPY
Gwarancja
Zwroty
Reklamacje
O FOLIACH
FAQ
Porady
PRZYDATNE INFORMACJE
Sieć dystrybucji
Linki