liczba produktów: 0
wartość zakupów: 0
 
Nowości
Liczba produktów: 13
Folia wytłaczana Lithoplast Dren 40/1,5 (mata akumulacyjno-drenażowa) stosowana do budowy dachów zielonych.
Folia wytłaczana Lithoplast Dren 80/2,0 (mata akumulacyjno-drenażowa) stosowana do budowy dachów zielonych.
Profil okienny do tynków zewnętrznych i wewnętrznych
Profil okienny z siatką do stosowania na zewnątrz budynku
Profil z PVC do wykonywania boni
Geokompozyt drenażowy o wytrzymałości na ściskanie 200 kN/m2, wytworzony z membrany wytłaczanej HDPE o wysokości 8 mm i specjalnej geowłókniny PP Typar SF32 produkcji DuPont.
Geokompozyt drenażowy o wytrzymałości na ściskanie 300 kN/m2, wytworzony z membrany wytłaczanej HDPE o wysokości 8 mm i specjalnej geowłókniny PP Typar SF32 produkcji DuPont.
Geokompozyt drenażowy o wytrzymałości na ściskanie 580 kN/m2, wytworzony z membrany wytłaczanej HDPE o wysokości 8 mm i specjalnej geowłókniny PP Typar SF32 produkcji DuPont.
Geokompozyt drenażowy o wytrzymałości na ściskanie 580 kN/m2, wytworzony z membrany wytłaczanej HDPE o wysokości 8 mm i specjalnej geowłókniny PP Typar SF40 produkcji DuPont.
Geokompozyt drenażowy o wytrzymałości na ściskanie 690 kN/m2, wytworzony z membrany wytłaczanej HDPE o wysokości 8 mm i specjalnej geowłókniny PP Typar SF32 produkcji DuPont.
Geokompozyt drenażowy o wytrzymałości na ściskanie 690 kN/m2, wytworzony z membrany wytłaczanej HDPE o wysokości 8 mm i specjalnej geowłókniny PP Typar SF40 produkcji DuPont.
Unikalna folia o właściwościach zabezpieczających przed szkodliwym wpływem radonu i pochodnych jego rozpadu promieniotwórczego.
Transparentna zbrojona plandeka polietylenowa o szerokiej gamie zastosowań.
 BEZPIECZNE ZAKUPY
Gwarancja
Zwroty
Reklamacje
O FOLIACH
FAQ
Porady
PRZYDATNE INFORMACJE
Sieć dystrybucji
Linki