liczba produktów: 0
wartość zakupów: 0
 
1
2
3
 

Oferta
Witryna internetowa jest możliwie najpełniejszą formą prezentacji naszej oferty. Wybierając zaprezentowane wyroby, składają Państwo deklarację ich zakupu. Marabut Sp. z o.o. potwierdzając zamówienie, przyjmuje na siebie zobowiązanie jego realizacji w ustalonym zakresie oraz czasie.


Wybór
Prosimy o staranny dobór potrzebnych produktów, zapoznając się wcześniej z ich opisami. Jeśli zamieszczone informacje  są niewystarczające, prosimy o kontakt z nami: biuro@marabut.pl lub telefoniczny.

Cena
Wszystkie podane na stronach ceny są cenami brutto z uwzględnieniem podatku VAT 23%.

Koszty przesyłki:
Zamówienia powyżej 300 zł brutto dostarczamy na koszt własny. W przypadku mniejszych zakupów, koszty transportu w prosty sposób wyliczą Państwo samodzielnie:

a) opłata za paczkę wynosi  25 zł. brutto;
b) "paczka" wg definicji firmy kurierskiej nie może ważyć więcej niż 30 kg i być dłuższa niż 2 metry.
c) w opisie każdego produktu umieszczonego w ofercie sklepu podajemy jego wagę, co stwarza możliwość samodzielnego i dowolnego zamawiania produktów pod warunkiem nieprzekroczenia wagi wymienionej w punkcie b)

Czas realizacji
Przesyłkę uruchamiamy po telefonicznym potwierdzeniu przez nas zamówienia - dlatego prosimy o podanie nr telefonu w formularzu zamówienia.
Zamówienie złożone do g. 10.00 w dni powszednie zrealizujemy w ciągu 48 h. Dostawa najczęściej ma miejsce dnia następnego tj. na drugi dzień po dokonaniu przez nas nadania przesyłki. Termin ten może być wydłużony z powodu ewentualnych braków w magazynie o czym poinformujemy już na etapie przyjęcia zamówienia lub z powodu opóźnień od nas niezależnych np. po stronie kuriera, za które nie ponosimy odpowiedzialności.
Zamówienia złożone po g. 10.00 będą realizowane przez nas następnego dnia roboczego. Ze względu na to, że przesyłki kurierskie nie są dostarczane w dni wolne od pracy oraz weekendy, zamówienie złożone np. w piątek do g. 10.00 najprawdopodobniej otrzymają Państwo w poniedziałek, natomiast po g. 10.00 mogą Państwo otrzymać we wtorek.
W przypadku przelewu kwoty zamówienia na konto, po jej potwierdzeniu do godz. 10.00 przesyłka zostanie uruchomiona tego samego dnia.
Powyższe terminy nie dotyczą wysyłek zagranicznych, których realizacja uzależniona jest od terminów oferowanych przez firmę kurierską.

Dostawa i odbiór przesyłki
KRAJ:
Dostawa zamówionego towaru odbywa się za pośrednictwem poczty kurierskiej. Aby operacja dostawy mogła być sprawnie przeprowadzona, prosimy o podanie nr telefonu do kontaktu z kurierem. Niezbędny będzie również dokładny adres dostawy pod którym będą Państwo obecni w dniu dostawy (praca, dom, budowa).
W obecności przedstawiciela firmy kurierskiej, prosimy dokonać odbioru przesyłki. Na liście przewozowym lub innym dokumencie załączonym do przesyłki podajemy ilości przez nas nadane. Prosimy o zwrócenie uwagi, czy otrzymany produkt nie jest uszkodzony, czy oryginalne opakowanie nie jest naruszone. Jeśli stwierdzone zostaną uszkodzenia lub braki rzutujące na przydatność produktu, prosimy o kontakt z nami a jeśli to konieczne, o wspólne (z przedstawicielem firmy kurierskiej) sporządzenie protokołu szkody - będzie on podstawą do uznania przez nas reklamacji.

ZAGRANICA:
Przy eksporcie (wysyłki zagraniczne) doliczane są koszty transportu. Cena, w zależności od kraju podawana jest każdorazowo i akceptowana przez kupującego.

Istnieje możliwość odbioru własnego zamówionych produktów oczywiście nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

Płatności
1. Pobranie - zapłata przy odbiorze;
2. Przedpłata - przelew na konto ING Bank Śląski S.A.: 08 1050 1445 1000 0023 4365 9096

Gwarancja satysfakcji
Wszystkie produkty prezentowane w ofercie sklepu można zwrócić. Oznacza to, że jeśli z jakichkolwiek powodów zechcą Państwo zmienić zdanie, a wybór produktu nie satysfakcjonuje Was, można go do nas odesłać w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki.
Proszę pamiętać, że aby otrzymać należną kwotę należy spełnić łącznie następujące warunki:
a. przyjmujemy zwrot tylko produktów nowych, pełnych ilości (minimalna jednostka sprzedaży), bez uszkodzeń, w oryginalnym opakowaniu z załączoną etykietą;
b. proszę pamiętać, iż decydując się na odesłanie (zwrot) produktu, ponoszą Państwo koszty wysyłki;
c. prosimy o napisanie oświadczenia z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numeru dowodu osobistego, iż rezygnują Państwo z zakupu;
d. do przesyłki należy załączyć paragon fiskalny lub fakturę (jest to konieczne);
e. należy wskazać sposób zwrotu należności:
- przelew na konto bankowe (podaj jego numer);
- odbiór osobisty.


Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych MARABUT Sp. z o.o. z siedzibą w Czernichowie k/Krakowa ul. Przemysłowa 10.
Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby firmy MARABUT sp. z o.o. i przetwarzane w celu realizacji prawnej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, który należy zgłosić do siedziby naszej firmy.

 BEZPIECZNE ZAKUPY
Gwarancja
Zwroty
Reklamacje
O FOLIACH
FAQ
Porady
PRZYDATNE INFORMACJE
Sieć dystrybucji
Linki