liczba produktów: 0
wartość zakupów: 0
 
Hydrotec GEO 960
 
Geokompozyt drenażowy o wytrzymałości na ściskanie 580 kN/m2, wytworzony z membrany wytłaczanej HDPE o wysokości 8 mm i specjalnej geowłókniny PP Typar® SF32 produkcji DuPont®.

ZASTOSOWANIE
Geokompozyt Hydrotec Geo 960 przewidziany jest do stosowania w systemach izolacji tarasów, stropów, stropodachów oraz tzw. „dachów zielonych” w tym powierzchni obciążonych ruchem (funkcje F + S + D - filtracja + separacja + drenaż). Hydrotec Geo 760 powstał z połączenia membrany wytłaczanej HDPE z ze specjalną geowłókniną PP Typar® SF32 produkcji DuPont®. Geowłóknina ta, posiada doskonałe własności hydrauliczne i filtracyjne, dużą wytrzymałość na rozciąganie w stanie suchym i mokrym oraz dużą odporność chemiczną.
Zasadniczą jej funkcją jest drenaż i filtracja drobnych cząstek podbudowy / substratu, przez co zapobiega zatkaniu kanałów systemu odwodnienia. Kształt i rozmieszczenie wytłoczeń sprawia, że pomiędzy geowłókniną a membraną wytłaczaną, wytworzona została pustka powietrzna zapewniająca szybki odpływ wody przy dużej intensywności opadów.
Hydrotec Geo 960 układa się stroną z geowłókniną do góry, na zakładkę (15 - 20 cm) z każdej łączonej strony, odrywając wcześniej w tym miejscu geowłókninę. Po wykonaniu połączenia należy ponownie zakryć złącze odklejonym fragmentem geowłókniny. Zastosowany w produkcji klej „hot-melt” umożliwia wielokrotne jej odklejaniei przyklejanie. Należy unikać uszkodzeń kubełków. Hydrotec Geo 760 może być układany wzdłuż jak i w poprzek krytej powierzchni, utraty jego własności hydraulicznych i mechanicznych.


Karta techniczna PDF

DWU PDF

 
 BEZPIECZNE ZAKUPY
Gwarancja
Zwroty
Reklamacje
O FOLIACH
FAQ
Porady
PRZYDATNE INFORMACJE
Sieć dystrybucji
Linki