liczba produktów: 0
wartość zakupów: 0
 
Akcesoria do obróbki kosza
 
Kosze dachowe
Kosz dachowy jest elementem montowanym na połączeniu połaci dachowych. Strefa ta jest zawsze narażona na większe obciążenie wodą lub zalegającym śniegiem i z tego względu kosze wykonane są z materiałów o trwałości porównywalnej z trwałością pokrycia dachu takich jak aluminium czy miedź. Blacha aluminiowa o grubości 0,58 mm pokryta jest farbą poliestrową, lakierowana powłoka zabezpieczona jest dodatkowo folią polietylenową, usuwaną podczas montażu kosza. Grubość blachy miedzianej wynosi 0,55 mm.
Odpowiednia sztywność koszy spowalnia spływ wody wchodzącej do rynny. Dodatkowym atutem jest łatwy montaż kosza, który może być wyginany bezpośrednio na dachu bez konieczności zastosowania dodatkowych narzędzi. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia optymalne dopasowanie koszy do najbardziej popularnych odcieni dachówek dostępnych na rynku.

Kosze aluminiowe dostępne w wersji tłoczonej podłużnie i poprzecznie:
- szerokość 500 mm, długość 2000 mm
- pakowanie: 10 szt./opk.
Kosze dostępne są w kolorach: ceglasty, brązowy, ciemnobrązowy, grafitowy, czerwony, kasztanowy, czarny, szary, imitacja miedzi.
Jednostka handlowa: sztuki
Kosz dachowy miedziany tłoczony podłużnie:
- szerokość 500 mm, długość 2000 mm
- pakowanie: 5 szt./opk.
Kolor naturalny.
Jednostka handlowa: sztuki


Klamry do mocowania kosza

Klamry służą do przymocowania kosza dachowego do deskowania lub łaty. Dzięki klamrom montujemy kosz, nie dziurawiąc jego powierzchni wkrętami czy gwoździami, eliminując tym samym miejsca, przez które mogłaby przedostać się woda. Kolorystycznie i materiałowo klamry dopasowane są do kolorystyki koszy. Klamry wykonane są z blachy aluminiowej o grubości 0,58 mm pokryte farbą poliestrową lub z miedzi o grubości 0,55 mm.

Klamry dostępne do mocowania kosza tłoczonego podłużnie i poprzecznie:
- pakowanie 50 szt./opk.
Klamry aluminiowe dostępne w kolorach: ceglasty, brązowy, ciemnobrązowy, grafitowy, czerwony, kasztanowy, czarny, szary, imitacja miedzi.
Klamry miedziane:
- kolor naturalny
- jednostka handlowa: sztuki

Samoprzylepny klin uszczelniający kosz
Klin wykonany z pianki poliuretanowej stosuje się do uszczelniania styku kosza i dachówek. Przy dużych opadach wody samoprzylepny klin uszczelniający zapobiega wnikaniu wody pod połać dachu. Wysoka jakość kleju zapewnia trwałe połączenie klina z koszem.
- wysokość 60 mm, długość 1000 mm.
Dostępne kolory: ceglasty, brązowy, grafitowy
Jednostka handlowa: 100 szt./opk.
 
 BEZPIECZNE ZAKUPY
Gwarancja
Zwroty
Reklamacje
O FOLIACH
FAQ
Porady
PRZYDATNE INFORMACJE
Sieć dystrybucji
Linki