liczba produktów: 0
wartość zakupów: 0
 
Akcesoria do obróbki komina
 
Taśmy do obróbki komina
Jednym z trudniejszych elementów przy wykonaniu połaci dachowej jest prawidłowa obróbka miejsc, w których elementy konstrukcji dachu przecinają jego połać. Są to miejsca szczególnie narażone na powstanie nieszczelności, przez które deszcz czy śnieg może przedostać się pod połać dachu. Jednym z takich miejsc jest miejsce styku dachówki ze ścianą komina. Taśmy kominowe są produktami najwyższej jakości i stosowane są do połączeń dachu z kominem i ze ścianą. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia optymalne dopasowanie taśm do najbardziej popularnych odcieni dachówek dostępnych na rynku a zastosowane materiały gwarantują odporność na procesy starzenia, działanie promienia UV i temperatury.

Dostępne wersje:

Eurotec Al - aluminium plisowane z jednej strony pokryte warstwą kleju butylowego.
Eurotec Pb - ołowiana plisowana z jednej strony pokryta warstwą kleju butylowego.
Eurotec N - ołowiana gładka z jednej strony pokryta warstwą kleju butylowego.

Taśmy dostępne są w kolorach: ceglasty, brązowy, ciemnobrązowy, grafitowy, czerwony, kasztanowy, czarny.
Jednostka handlowa: rolka 5 mb

Listwa wykończeniowa aluminiowa
Listwa kominowa stosowana jako zakończenie obróbek wykonanych taśmami kominowymi. Listwa wykończeniowa służy do zabezpieczania przed przeciekaniem wody na styku ściany komina z taśmą kominową. Szeroka gama kolorystyczna listew kominowych umożliwia ich optymalne dopasowanie do kolorów taśm do obróbki komina oraz różnych odcieni dachówek. Listwy wykonane są z wysokiej jakości aluminium o grubości 0,58 mm, pokryte są farbą poliestrową a lakierowana powłoka zabezpieczona jest dodatkowo folią polipropylenową, usuwaną podczas montażu listwy.

Dostępne wersje:
Listwa wykończeniowa - długość 200 mm, szerokość 85 mm

Dostępna na zamówienie listwa o długości 100 mm

Listwy dostępne są w kolorach: ceglasty, brązowy, ciemnobrązowy, grafitowy, czerwony, kasztanowy, czarny, szary, imitacja miedzi.
Jednostka handlowa: sztuki
 
 BEZPIECZNE ZAKUPY
Gwarancja
Zwroty
Reklamacje
O FOLIACH
FAQ
Porady
PRZYDATNE INFORMACJE
Sieć dystrybucji
Linki