liczba produktów: 0
wartość zakupów: 0
 
Akcesoria do obróbki kalenicy
 
Taśmy kalenicowe
Taśmy kalenicowe zapewniają właściwą wentylację pomiędzy pokryciem dachowym a spodnimi warstwami dachu. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia optymalne dopasowanie taśmy do najbardziej popularnych odcieni dachówek dostępnych na rynku. Taśmy kalenicowe stosowane są pod gąsiory, pozwalają na odprowadzenie pary wodnej przenikającej przez konstrukcyjne warstwy dachu z użytkowego poddasza i jednocześnie zapewniają ochronę przed wnikaniem wody, śniegu i kurzu. Specjalny plis pozwala na szczelne połączenie z dachówkami wysokoprofilowanymi i umożliwiają sprawne odprowadzenie wody z opadów atmosferycznych. Zastosowane materiały gwarantują odporność na procesy starzenia, działanie promieniowania UV i temperatury. Swoje funkcje wentylacyjne wentylacyjne i ochronne taśmy kalenicowe spełniają także na narożach dachu.

Taśmy kalenicowe aluminiowe i Vent-roll dostępne są w kolorach: ceglasty, brązowy, ciemnobrązowy, grafitowy, czerwony, kasztanowy, czarny.
Taśma Blach-vent dostępna jest w kolorze grafitowym.
Jednostka handlowa: rolka 5 mb

Wywietrzniki kalenicowe i połaciowe
Wywietrzniki kalenicowe i połaciowe służą do wentylacji kalenicy lub połaci dachowej, umożliwiają montaż w każdych warunkach atmosferycznych, są odporne na promieniowanie UV oraz wysokie i niskie temperatury. Wywietrzniki są tak zbudowane, że nie przedostaje się przez nie woda, kurz i insekty. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia optymalne dopasowanie wywietrznika do najbardziej popularnych odcieni dachówek dostępnych na rynku.
- element nośny PVC, włókno polipropylenowe odporne na promieniowanie UV
- długość krycia 100 cm
- długość szczotki 62 lub 75mm
- dostępne kolory: ceglasty, brązowy, grafitowy, czerwony, czarny
Jednostka handlowa: karton 20 szt.


Wsporniki łaty kalenicowej
Wsporniki łaty kalenicowej pozwalają na łatwe, stabilne i szybkie ustalenie odpowiedniej wysokości oraz wypoziomowanie łaty kalenic. Dzięki zastosowaniu wspornika, końcowe mocowanie gąsiora dachowego jest łatwe i pewne. Szeroki zakres szerokości i długości gwoździa daje możliwość stosowania  różnych łat i dopuszczalny jest do różnych profili dachowych.
- materiał: ocynkowana stal
- do łat 40 i 50mm
- długość gwoździa 210mm
Jednostka handlowa: opakowanie 50 lub 100szt.

Dekiel boczny kalenicy PVC
Dekiel boczny kalenicy PVC stosowany jako zakończenie kalenicy w przypadku braku systemowych elementów zakończeń kalenicy. Dekiel boczny zastępuje dysk kalenicowy, zaślepkę, gąsior początkowy, gąsior końcowy oraz skrajny. Występuje w kolorystyce pasującej do kolorów dachówek czołowych producentów.
- materiał: PVC barwione w masie
- kolory: ceglasty, grafit
Jednostka handlowa: sztuki 
 BEZPIECZNE ZAKUPY
Gwarancja
Zwroty
Reklamacje
O FOLIACH
FAQ
Porady
PRZYDATNE INFORMACJE
Sieć dystrybucji
Linki